הדרך הקלה ביותר בעולם

לניקוי רעלים והסרת צבע משיערך

COLOURB4

 • .

  ColourB4 מנקה את השיער מרעלים,מתקן שנים של נזקים
  ומכין אותו בצורה מושלמת לצביעה מחדש.

 • .

  ColourB4 הינו מוצר שנבדק רפואית
  ומאושר לשימוש ביותר מ- 40 מדינות ברחבי העולם

 • .

  ColourB4 נותן לך את החופש לשנות את צבע שיערך
  ולקבל מראה טבעי כפי שאת רוצה

 • .

   ColourB4 הינו מסיר צבע השיער המקורי והנמכר ביותר בעולם.
  המוצר קל לשימוש, אינו מכיל אמוניה ועובד ללא חימצון

COLOURB4

מסיר הצבע הנמכר ביותר בעולם

למה כדאי לי להשתמש בColourB4


מולקולות פיגמנט צבע בצבע קבוע הן קטנות מאוד ונועדו לחדור בקלות לעומק הקליפה של
השיער, אבל באופן טבעי ללא שימוש בחומר נוסף מולקולות אלה היו פשוט נופלות בחזרה מהשיער במהלך חפיפה. על מנת ללכוד את מולקולת הצבע בקליפת השיערה משתמשים באמוניה מהולה במי חמצן. כאשר מולקולת הצבע הקטנה נמצאת בתוך קליפת השיער נוצרת תגובת חמצון והמולקולה מתחילה להתנפח. מולקולת הצבע גדלה לגודל הרבה יותר גדול. בסופו של התהליך המולקולה כל כך גדולה שהיא לכודה ולא יכולה להימלט בחזרה דרך הקליפה של השיער.ColourB4 הופך את הפעולה זו על ידי כיווץ מולקולת הצבע וכך מאפשר לשטוף החוצה את המולקולה.

מנדי בולדווין, יועצת שיער וטריקולוגית מבריטניה

"אנשים רבים רואים את התוצאה של צבע על השיער וחושבים שזהו זה",
"אבל, את ההשפעה של הצבע על הפיגמנטים שלך בפועל, במיוחד עבור אלה המבהירים את השיער שלהם הוא לא ברור לעין בלתי מזוינת. אמוניה מורידה פיגמנטים מהשיער שלך, כך שאפילו עם מסיר צבעי שיער, השיער שלך עשוי שלא לחזור לצבעו המקורי כי פיגמנטים טבעיים נהרסו על ידי הצבע עצמו."

מה קורה לשיערך בצביעה

ישנם ארבעה פיגמנטים טבעיים בשיער. שיער שחור וחום נוצר על ידי פיגמנט המלנין ושיער אדום ובלונדיני נוצר על ידי פיגמנט פאומלנין. פיגמנטים טבעיים אלה מיוצרים על ידי תאים הנקראים מלנוציטים. הצבע הטבעי של השיער תלוי ביחס בין הפיגמנט בהווה, הכמות והתערובת.כאשר צובעים את השיער לאותו גוון צבע או לגוון כהה יותר, מולקולות פיגמנטים סינתטיות חדשות מתווספות לפיגמנט הטבעי של השיער וצבעו משתנה.
לעומת זאת, על מנת להבהיר את צבע השיער, הפיגמנטים הטבעיים הכהים יותר צריכים קודם להישבר ואז להיות מוחלפים בפיגמנטים הסינטטיים החדשים.

איך צבע שיער עובד


אמוניה – תרכובת אלקליין עם חמצן ומימן הפותחת את השיער ומאפשרת למולקולות הצבע הקטנות לחדור פנימה לליבת השערה. כשמולקולת הצבע מתחמצנת על ידי מי חמצן, האמוניה אשר מספקת סביבה בסיסית פועלת כמארחת לחיבור ופירוק של פיגמנט הצבע הטבעי בשערות. השילובים השונים של תערובת צבע הפיגמנט של צבעי היסוד מספקות את הגוון הסופי הנבחר. לפיכך, כאשר ColourB4 משמש כדי להסיר את הפיגמנט הסינתטי השיער לא יחזור לפיגמנט המקורי בו היה מאחר והוא הוסר עקב תהליך הבהרה.