פעלתי על פי ההנחיות במדויק, אך צבע השיער החום שרציתי להסיר עדיין קיים בקצוות השיער.

זה נשמע כמו הצטברות צבע. כאשר צובעים בעזרת צבע קבוע, שיער שכבר עבר כמה טיפולים, התהליך עשוי להתארך. תוכלו לנסות להשתמש ב-ColourB4 על קצוות השיער בלבד (המתינו 60 דקות מלאות).

לחילופין, אם הצבע הכהה נמצא רק על הקצוות ממש (סנטימטר בערך) יהיה קל בהרבה פשוט לגזור את הקצוות מאשר להשתמש בתכשיר נוסף.

השתמשתי בתכשיר פעמיים, וצבע שיערי החום עדיין נותר בגוון ג׳ינג׳י שאותו ניסיתי לתקן כבר בפעם הראשונה, מדוע זה לא עובד?

צבע שיער חום, מכיל באופן טבעי כמות גבוהה של פיגמנט אדום. הצביעות הקודמות חשפו והבהירו את הגוונים האדומים-זהובים הטבעיים של שיערכם. ככל שהשיער אדום יותר זה טוב יותר מכיוון שלאבד את הגוונים האדומים משמעות הדבר תהיה לצבוע את השיער באדום לפני שתצבעו שוב לחום.

לחילופין, נסו צבע חצי קבוע באותו הגוון של הצבע שיער שהתקבל אך בגוון אפור. זה עשוי לנטרל את הגוון החם אותו אתם רואים.

צבעתי את שערי שוב לאחר שימוש ב-ColourB4 והוא הפך שוב לכהה מאד, מדוע זה קורה וכיצד ניתן לתקן זאת?

החדשות הטובות הן שאתם יכולים עדיין להשתמש שוב ב-ColourB4. ודאו כי אתם שוטפים היטב את השיער ואל תשתמשו בצבע קבוע על מנת לצבוע שנית. במקום זאת השתמשו בצבע זמני של 6 שטיפות. עליכם לתת לשיער לנוח ולוודא בדיוק איזה גוון עובד עבורכם לפני שתשתמשו בצבע קבוע.

ראשית, האם שטפתם את התכשיר משיערכם (בזמן תהליך השימוש) ולאחר מכן השתמשתם במבודד (C)?

אם לא, ייתכן כי מולקולות הצבע נשארו בשיערכם. לפיכך, כאשר צבעתם מחדש, הפרוקסיד מהצביעה החדשה חימצן מחדש (הרחיב) את מולקולות הצבע הישנות, מה שגורם לצבע השיער להראות כהה מכפי שרציתם.

שנית, אפשרות נוספת היא ששיערכם נקבובי (דבר הגורם לתוצאה כהה ושטוחה) או שאתם משתמשים בצבעים שנראים טוב על הקופסה אך למעשה הם כהים יותר מכפי שציפיתם.

למה צבעי שיער זמניים וחצי קבועים הומלצו כל כך הרבה בצביעה שלאחר השימוש ב-ColourB4?

כאשר מחליפים צבע בשיער, אתם צריכים להיות בטוחים ב100% שאתם מרוצים בצבע שבחרתם.

צבעי שיער קבועים רבים נותנים תוצאות קשות ודרמטיות, אם אינכם מרוצים מן התוצאות עליכם יהיה להשתמש שוב בColourB4 על מנת להסירם.

כאשר שיער נצבע שוב ושוב הוא עלול להינזק ולספוג חומרים פרוקסידיים אשר יגרמו לתוצאה כהה מהרצוי.

לאחר השימוש ב-ColourB4 מוטב לתת לשיער זמן לנוח למשך שבוע ולהתאזן (כפי שהייתם עושים בעת סלסול או החלקה). אם תרצו להשתמר בצבע חצי קבוע (על בסיס פרוקסיד) לאחר השימוש ב-ColourB4, תחילה רככו היטב את השיער ולאחר מכן השתמשו בתכשיר עם מטלית לחה על גבי שיער יבש, זה מאזן את הנקבוביות ומקטין את הסיכוי להילכדות צבע.

כאשר מניחים לשיער לנוח לאחר שימוש בתכשיר, מוטב להשתמש בצבעים זמניים של 6 שטיפות (לעיתים נקראים גם צבעי שיער של בקבוק אחד). צבעים נשטפים אלו אינם מכילים חומרים כימיים חריפים ולכן צריכים צביעה מחדש כל 6 שטיפות.

אם שערכם מרגיש יבש במיוחד לאחר תיקון צבע, פשוט השתמשו בצבע לשיער זמני עד אשר מצב השיער חוזר לקדמותו ואז צבעו מחדש בעזרת צבע קבוע או חצי קבוע. בדרך כלל חודש זה זמן סביר עבור מנוחת השיער.

השתמשתי ב-coulurb4 ולא חל אף שינוי בשינוי בשיער, רק מעט צבע הוסר בשורשים

אם השיער מצופה בתכשירים רבים כמו מרככים, וקס לשיער, שאריות שמפו ועזרי סטיילינג, ColourB4 פשוט לא יכול לחדור לקרומית השיער ולהגיע למולקולות הצבע המלאכותיים.

זו הסיבה מדוע תמיד רצוי לחפוף את שיערכם כמה פעמים עם שמפו הבהרה לפני השימוש ב-ColourB4 על שיער יבש. סיבה אחרת לאי הסרת הצבע היא בשל נזקי סיליקון.

למרות שצבעים ותכשירים לשיער מכילים סיליקון, באופן כללי הם לחלוטין בלתי מזיקים. עם זאת, אם השיער נתון באופן קבוע למכשירים מחוממים מעל 230 מעלות כמו פאנים ומחליקי שיער, סיליקון יכול להגיע לנקודת הרתיחה ולהינמס ולאחר מכן להתקשות על גבי השיערה כמעטפת פלסטיק. השיער ייראה שטוח ובעל ברק סינטטי ולרוב קצוות השיער יראו מנופחים ומקורזלים.

לרוע המזל, אין מה לעשות על מנת לתקן זאת, נותר רק לחכות שהשיער יצמח מחדש. כדי להימנע מכך בעתיד, אל תשתמשו במכשירי חשמל בטמפרטורה גבוהה על מוצרים שמתיימרים להיות נגד דהייה, מוגנים בפני דהייה, מוגנים בפני מים, מגבירי ברק, או לוכדי צבע.

מדוע שיערי מסריח לאחר השימוש בתכשיר?

זה עשוי להצביע על כך שלא שטפתם היטב את שיערכם לאחר השימוש בתכשיר. הריח ייעלם לאחר השטיפה.

ניתן להשתמש בתכשיר בזמן הריון?

כן. למרות שאנו ממליצים להתיעץ עם רופא על מנת לוודא לחלוטין.

בכל מקרה, תמיד ערכו את בדיקת רגישות העור על מנת להסיר חשש מתגובות אלרגיות במיוחד בזמן הריון.

איך עובד התכשיר?

התכשיר עובד בצורה הפוכה של תהליך החימצון. מולקולות הצבע המלאכותי שבתוך התאים המתים שבשערה, לכודים ולא יכולים להשתחרר מכיוון שהתרחבו יותר מדי. התכשיר מצמק את מולקולות הצבע המלאכותי, מסיר אותן מן השערה וחושף את הגוון הבהיר מקודם. הגוון הנחשף עשוי להיות בהיר יותר מצבעו הטבעי של השיער, מכיוון שחומרים מחמצנים ואמוניה מצביעות קודמות הבהירו את הפיגמנטים הטבעיים של שיערכם.

כמה מהר אוכל לצבוע את שיערי לאחר השימוש ב-ColourB4?

מיידית, בזכות השלב המבודד (בקבוק c) השיער נותר ברמת PH מותאמת לצביעה נוספת. אם זאת, יש כמה משתנים אשר משפיעים על התוצאה של הצביעה הבאה. אם צבע השיער הקודם גרם לשיערכם להיות נקבובי, זה יהיה גלוי לעין לאחר השימוש ב-ColourB4.

אם ברצונכם לצבוע את שיערכם על גבי שיער נקבובי, בחרו תמיד צבע לשיער לא פרוקסידי חצי קבוע, והשתמשו בו על גבי שיער רטוב, תוך כדי בדיקת התוצאה כל כמה דקות. שיער נקבובי סופג צבע מהר יותר. על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר לאחר השימוש ב-ColourB4 תמיד צבעו מחדש בתכשיר זמני (או חצי קבוע) בגוון הרצוי, והניחו לשיער לכמה שבועות לפני שתצבעו אותו בצבע קבוע (על בסיס פרוקסידי).

זה יאפשר לנקבוביות שבשיער להתאזן ולספוג צבע קבוע באופן שווה.

האם אוכל להשתמש ב-ColourB4 לפני ביקור במספרה, על מנת להסיר את הצבע הכהה ולאחר מכן לבקר במספרה בכדי לצבוע לגוונים הרגילים שלי ישירות לאחר מכן?

כן. ColourB4 הינו תכשיר בייתי לתיקון צבעים. לאחר שהסרתם את הצבע הכהה הלא רצוי, ניתן לפנות מיידית למספרה על מנת לעשות גוונים כפי שעשיתם תמיד.

לא הבהרתי גוונים כבר מעל שנה, וקצוות שיערי הפכו לבלונדיניים מאד, ייתכן כי ColourB4 הלבין אותו?

ColourB4 לא חימצן את שיערכם, גם אם לא הבהרתם את שיערכם מעל שנה ניתן עדיין לראות זאת.

התכשיר למעשה חשף את השיער הישן. אם ברצונכם למתן את הקצוות הבלונדיניים, השתמשו בצבע חצי קבוע בשתי דרגות גוון מתחת לצבע הטבעי שלכם, וצבעו רק את אותם אזוריים בלונדיניים. התוצאה תהיה גרסה עדינה יותר של צבע שיערכם הטבעי.

שערי היה יבש מאד לפני שצבעתי. האם שימוש במוצר יחמיר את הבעיה והאם אוכל לצבוע שנית מיד לאחר מכן?

התכשיר לא (בהכרח) יחמיר את מצב שיערכם, אך גם לא ייטיב עימו. תוכלו להשתמש ב-ColourB4 אך אל תשתמשו בצבע קבוע מיד לאחר מכן. עליכם לתת לשיער זמן לנוח. במקום השתמשו בצבע זמני של 6 שטיפות (מסוג שלא מכיל פרוקסיד או אמוניה) למשך 4 שבועות. בנוסף לכך, תנו לשיערכם טיפול קבוע במרכך. אם לאחר 4 שבועות שיערכם מרגיש במצב טוב יותר תוכלו לשדרג את הצבע הזמני בצבע קבוע או חצי קבוע. אם כן השתמשתם בצבע קבוע על גבי שיער נקבובי ויבש, התוצאות עשויות להיות כהות ומרוכזות יותר מכפי שרציתם, וייתכן ותזדקקו לתכשיר הסרת צבע נוסף, כך שתמיד עדיף לתת לשיער לנוח עד לשיפור ומצבו.

האם אוכל לעשות סלסול או החלקה של השיער באותו היום שבו השתמשתי ב-ColourB4?

כעיקרון אפשר (אם לא צבעתם את שיערכם לאחר מכן). הטיפול המבודד (של בקבוק c) ישאיר את שערכם בתנאי pH מתאימים לסלסול והחלקה. עם זאת, סלסול והחלקה הינם פעולות הפוגעות בשיער ומומלץ לחכות לפחות שבועיים לפני שתבצעו פעולות אלו לאחר השימוש ב-ColourB4.

השתמשתי בתכשיר על מנת להסיר צבע שחור ולהחזיר חזרה את גווני הבלונד הטבעיים שלי, אך למרות שהצבע השחור ירד, השיער נותר כהה מאד. מה אוכל לעשות?

ראשית, צבעים כהים מאד עשויים לדרוש יותר משימוש אחד ב-ColourB4, מכיוון שקיימות כמויות רבות של פיגמנטים סינטטיים אשר צריך להסיר. שנית, קרומית שיער מחומצן או שיער נקבובי עלולים להיכתם אם צבע שחור נמרח עליהם. במקרים קשים הכתמה זו יכולה להיות בלתי אפשרית להסרה.

למרבה הצער, ניתן לאמוד את מידת ההכתמה וכמות הפיגמנטים שניתן להסיר רק לאחר שימוש של מקסימום 3 פעמים ב-ColourB4. לאחר מכן, אם עדיין קיימים כתמים כהים יש צורך לתת לשיער לגדול עד שייעלמו.

חימצון יכול להסיר כתמים אלו אך מומלץ לפנות לטיפול מקצועי אם תבחרו בדרך זו.

למי מתאים ColourB4?

לכל מי שצבע את שיערו בצבע חמצון. ColourB4 יסיר שאריות צבע מצביעות קודמות, ואין זה משנה שצבעתם את השיער במשך תקופה ממושכת. עם זאת, יש כמה יוצאים מן הכלל, כמו נזקי סיליקון אשר עלולים ללכוד את מולקולות הצבע, ובכך ימנעו מ-ColourB4 לחדור אל מולקולות הצבע.

למה כדאי לי להשתמש ב-ColourB4?

השתמשו ב-ColourB4 בכדי להחליף את צבע שיערכם בעדינות ובבטחה. בתוך 60 דקות תוכלו לקבל את הצבע שתרצו.

מתי כדאי לי להשתמש ב-ColourB4?

כשאתם רוצים לשנות את צבע שיערכם. כשתרצו לנקות את שיערכם, ColourB4 יסיר את השאריות הנותרות מהשמפו, המרכך ושאר אביזרי השיער, וכן גם ממזהמים שונים. ColourB4 יסיר מצבורים הנמצאים על שיערכם לאחר חודשים או שנים של צביעת שיער.

למה עדיף להשתמש ב-ColourB4 מאשר חימצון?

חימצון הינו תהליך כימי קשה אשר עשוי לייבש ולפגוע בשיער ויסיר ממנו את הפיגמנטים הטבעיים. ColourB4 פשוט מסיר צבע ללא פגיעה בשיער או בקרקפת.

האם ColourB4 מסיר את כל צבעי השיער?

התכשיר יעיל מאד בהסרת צבעי שיער חמצניים קבועים מהסוג הביתי או המקצועי. הוא איננו יעיל בתכשירים לא חמצניים כמו לדוגמא: חצי קבועים, זמניים או מבוססי צמחים טבעיים. דוגמאות נפוצות כמו: חינה, צבעים אופנתיים כמו ירוק, כחול סגול וכו׳. סוגי צבעים גדולים במיוחד גם כן יכולים להיות בלתי צפויים.

לא ניתן להסיר חימצון, מכיוון שחימצון מבהיר את צבע הפיגמנטים הטבעיים בשיער.

אם אינכם בטוחים באיזה סוג צבע השתמשתם בפעם האחרונה, אנו ממליצים לערוך ניסוי על קבוצת שיער קטנה על מנת לצפות בתוצאות ש-ColourB4 ישיג על שיערכם.

האם כל אחד יכול להשתמש ב-ColourB4?

אנו לא ממליצים להשתמש בתכשיר במידה והנכם סובלים מנשירת שיער, שיער פגוע, שיער שביר, או אם אחוז גבוה משיערכם עבר חימצון.

האם ColourB4 ייבש או יפגע בשערי?

לא. ColourB4 יסיר את הצבע ויחשוף את צבע שיערכם במצבו הטבעי. ColourB4 הוא תהליך כימי עדין המיועד לשימוש למצבים שונים של שיער וקרקפת.

למה עליי לשטוף במשך כל כך הרבה זמן?

התכשיר מצמק את מולקולות הצבע, אך אם לא תשטפו בצורה יסודית, המולקולות יתרחבו ויחומצנו מחדש, אשר יגרמו לצבע השיער להתכהות שוב.

האם אני יכול לעשות הסרה חלקית?

כן, למרות שלא מומלץ מכיוון שפיגמנטים בתוך השיער עלולים להתחצמן מחדש ובכך להחזיר את השיער למצבו ההתחלתי. אם אתם רוצים רק לבדוק את התכשיר, הפחיתו את זמן השטיפה על ידי בדיקת התוצאות כל 10 דקות במקום 60.

כמה פעמים ניתן להשתמש בתכשיר?

תוכלו להשתמש בתכשיר כמה שתרצו, בגבולות ההיגיון. ColourB4 אינו פעולה כימית קשה ולא תפגע בשיערכם, אך צבעים לשיער לעיתים מכילים חומרים מחמצנים ואמוניה, ולכן כדאי להגביל את השימוש במוצרים אלו. מומלץ תמיד לתת לשיער ולקרקפת זמן מנוחה בין כל שימוש כימי, ועל כן אנו ממליצים להמתין בין כל צביעה והסרה.

לתשומת לבך: ColourB4 נועד להסיר מולקולות צבע מלאכותיות שיצרו אפקט של גוונים או כהות בשיער.

חלק מיצרניות צבעי השיער הקבועים וחצי הקבועים משתמשים בכמויות גבוהות של פרוקסידים במוצריהם, אשר גורמות להתבהרות תמידית בשיער באופן משמעותי. במקרים אלו שיער בלונדיני, אדום או אדמוני עלול להתגלות לאחר השימוש ב-ColourB4, זאת בעקבות השימוש בצבעי השיער שבהם נעשה שימוש בפעמים קודמות.

בנוסף, ישנן יצרניות אשר משתמשות במוצרי סיליקון בתכשיריהן. אין רע בכך כל עוד לא משתמשים במוצרי חשמל (כמו מחליקי שיער) המתחממים למעל 230 מעלות, אשר בטמפרטורות אלו הסיליקון יכול להינמס וללכוד באופן בלתי הפיך את מולקולות הצבע בתוך השערה. ColourB4 אינו יעיל לטיפול בשיער פגוע מסיליקון.

לאחר השימוש בColourB4 מומלץ לתת לשיער מנוחה במשך 7 ימים או לצבוע את השיער בצבע זמני.

במקרים מסוימים צביעה מיידית של השיער לאחר השימוש ב-ColourB4 באמצעות צבעים על בסיס פרוקסידי עשויים לגרום לחמצון מחדש ולחשיפה מחדש של הצבע הקודם.